JIŽ PROBĚHL

1. - 4.10.2020 Adršpašsko-Teplické skály

1. - 4.10.2020 Adršpašsko-Teplické skály

Cena: 4.450 Kč

Kam jedeme?

Národní přírodní rezervace Adršpašsko-Teplické sklály se nachází severně od města Náchod. Tento unikátní přírodní úkaz složený ze dvou skalních měst, které jsou odděleny 7 km dlouhým kaňonem Vlčí rokle, tvoří až 90 m pískovcové skály. Chodníčky vedoucí úzkými rozsedlinami vás provedou podél potoků i jezer, kolem vodopádů či jeskyní a mnozí z nás si zavzpomínáme na vítězný závod Třetího prince. Běhání ve skalách je zážitek, který by měl mít každý.

Pro koho je kemp vhodný?

Máme velké štěstí, že můžeme být ubytováni v penzionu Čtyřlístek, který se nachází asi 200 m od vstupu do skalního města. Jde o moderní rodinný penzion ve dřevěném stylu, posazený na břehu řeky Metuje. Na tréninzích se vždy rozdělíme do 3 skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné výkonnosti. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je tak vhodný pro úplné začátečníky i zkušené běžce.

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu, večerní besedy a možná si i trochu zazávodíme 🙂 Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí. Zažijte skalní město jinak.

Vezměte partnery, manželky nebo kamarády a pojeďte s námi běžecky prozkoumat přírodu Horního Adršpachu a Teplic nad Metují.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: