V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády ČR, mají účastníci nárok na vrácení celé uhrazené částky,
nebo na bezplatné přehlášení na jiný kemp.

JIŽ PROBĚHL

17. - 20. 6. 2021 Jizerské hory

17. - 20. 6. 2021 Jizerské hory

Cena od: 4.990 Kč

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou nejsevernější české pohoří, ležící SV od Liberce na Česko-polských hranicích. V oblastech náhorních plošin mezi mnoha vrcholky „tisícovek“ jsme pro vás připravili běžecké trasy, které si zamilují jak ti, co s během teprve začínají, tak i zkušenější běžci, kteří zdolají náročnější pasáže Jizerek. Všudy přítomné výhledy do okolí, rozsáhlé rašeliniště i horské potůčky společně vytváří ideální běžecké prostředí pro pravé milovníky přírody.

Kde budeme ubytováni?

Potkávárna u Havrana, je místem, které splňuje vše pro úspěšné uspořádání běžeckého kempu. Pěkné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením, velká společenská místnost s promítáním, dostatečný prostor kolem penzionu s venkovním posezením i ohništěm a personálem, který má bohaté zkušenosti se sportovními kempy všeho druhu. Nedaleký Josefův Důl nebo rozhledna Slovanka se nacházejí na trasách, které startují přímo od Havrana, a tak nebudeme ztrácet čas přejížděním.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu a došlapu, sportovní výživě a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

Je kemp vhodný také pro rodiny s dětmi, nebo neběhající doprovod?

Určitě ano. Lokalitu jsme vybírali i s ohledem na děti. Kolem ubytování jsou různé možnosti, kde si můžou děti v přírodě hrát i sportovat. Na kempu se bude o děti v době tréninkových fází starat vlastní trenér. Samozřejmě s námi může jet i neběhající doprovod, který si může chodit na procházky, jezdit na kole, nebo prostě jen relaxovat v této krásné oblasti. Často se stává, že pak takový neběhající doprovod odjíždí z kempu jako nadšený začátečník 🙂

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se, jak se správně stravovat i jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme. Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odjezd ráno z Brna, příjezd v podvečer do Gospice, ubytování, večerní výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 3. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 4. den: snídaně, dopolední výběh, oběd (možnost si přiobjednat), odjezd směr Brno, příjezd kolem 23 hod.

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: