JIŽ PROBĚHL

19. - 22.6.2020 Toulovcovy maštale

19. - 22.6.2020 Toulovcovy maštale

Cena kempu: 3.850 Kč

Kam jedeme?

Přírodní rezervace Toulovcovy maštale se nachází asi 15 km JZ od Litomyšle. Jedná se o unikátní oblast tvořenou soutěskami, pěšinami, potůčky a studánkami uprostřed pískovcových skal. Kolumbovo vejce, Kuchyně, Ložnice, Myší díra nebo Zvon jsou názvy přírodních útvarů ukrytých uprostřed skalního města plného roklí, jeskyní a děr. Dohromady nám pak tato oblast nabízí velké množství běžeckých tras, které vás budou bavit.

Pro koho je kemp vhodný?

Ubytováni budeme ve wellness hotelu Renospond, který je obklopen loukami i lesy a je tak ideálním místem pro rodiny s dětmi či jednotlivce. Pro děti bude vytvořen samostatný program v okolí hotelu. Dospělí budou na trénincích rozděleni do 3 skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné výkonnosti.Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je tak vhodný pro úplné začátečníky i zkušené běžce.

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu, večerní besedy a možná si i trochu zazávodíme 🙂 Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Začněte léto aktivně. Vezměte děti, partnery, manželky nebo kamarády a pojeďte s námi běžecky objevit skalní výtvory Toulovcových maštalí.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: