V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády ČR, mají účastníci nárok na vrácení celé uhrazené částky,
nebo na bezplatné přehlášení na jiný kemp.

JIŽ PROBĚHL

20. - 23. 5. 2021 Šumava

20. - 23. 5. 2021 Šumava

Cena od: 4.990 Kč

Kam jedeme?

Největší národní park ČR je pro běžecký kemp symbolem nekonečných možností překrásných stezek, vyhlídek, rašelinišť, panenské přírody a klidu. Tento květnový kemp vás nabije novou energií a motivací do dalšího běhání. Šumavu není potřeba představovat, Šumavu je potřeba proběhat!

Kde budeme ubytováni?

Zázemí budeme mít v horské chatě Prášily, nedaleko stejnojmenné, malebné vesničky. V bezprostřední blízkosti této chaty se nachází velké množství běžeckých tras a my je všechny proběháme :). Klidné prostředí uprostřed nádherné přírody a prostorná chata je ideální pro aktivní dovolenou. Ubytováni budeme v příjemných a čistých pokojích se společným sociálním zařízením na patře.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu a došlapu, sportovní výživě a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

Je kemp vhodný také pro rodiny s dětmi, nebo neběhající doprovod?

Určitě ano. Lokalitu jsme vybírali i s ohledem na děti. Kolem ubytování jsou různé možnosti, kde si můžou děti v přírodě hrát i sportovat. Na kempu se bude o děti v době tréninkových fází starat vlastní trenér. Samozřejmě s námi může jet i neběhající doprovod, který si může chodit na procházky, jezdit na kole, nebo prostě jen relaxovat v této krásné oblasti. Často se stává, že pak takový neběhající doprovod odjíždí z kempu jako nadšený začátečník 🙂

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se, jak se správně stravovat i jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme. Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odjezd dopoledne z Brna, příjezd odpoledne k Balatonu, ubytování, odpolední výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 3. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 4. den: snídaně, dopolední výběh, oběd (možnost si přiobjednat), odjezd směr Brno, příjezd kolem 19 hod.

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: