JIŽ PROBĚHL

20. - 23.8.2020 Jizerské hory

20. - 23.8.2020 Jizerské hory

Cena: 3.650 Kč

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou nejsevernější české pohoří, ležící SV od Liberce na česko-polských hranicích. V oblastech náhorních plošin mezi mnoha vrcholky „tisícovek“ jsme pro Vás připravili běžecké trasy, které si zamilují jak ti, co s během teprve začínají, tak i zkušenější běžci, kteří zdolají náročnější pasáže Jizerek. Všudypřítomné výhledy po okolí, rozsáhlé rašeliniště i horské potůčky společně vytváří ideální běžecké prostředí pro pravé milovníky přírody.

Pro koho je kemp vhodný?

Ubytováni budeme v rodinném penzionu U Hrocha na okraji obce Horní Maxov s příjemným venkovním posezením, vhodným ke grilování a večerním diskuzím 🙂 Pro děti bude připraveno množství pohybových aktivit ať už přímo v areálu penzionu či přilehlém okolí lesů a luk. Dospělí budou na trénincích rozděleni do 3 skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné výkonnosti. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je tak vhodný pro úplné začátečníky i zkušené běžce.

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu, večerní besedy a možná si i trochu zazávodíme 🙂 Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Prožijte léto aktivně. Vezměte děti, partnery, manželky nebo kamarády a pojeďte s námi běžecky objevit krásy Jizerských hor.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: