ZRUŠENO

22. - 25.10.2020 Pálava a Lednicko - Valtický areál

22. - 25.10.2020 Pálava a Lednicko - Valtický areál

Cena: 5.650 Kč

Kam jedeme?

Chráněná krajinná oblast Pálava a Lednicko-Valtický areál, zapsaný v Seznamu světového dědictví UNESCO, se nacházejí v JM kraji, okrese Břeclav. Připravili jsme si pro vás trasy vedoucí Pavlovskými vrchy, kolem zřícenin hradů a skalních útvarů i podél Novomlýnských nádrží. Proběhneme zámecké zahrady, potkáme Minaret, Lovecký zámeček i Apollónův chrám. Cestou zpět se nezapomeneme vyfotit při průběhu Randez-Vous. Kolem Třech Grázií a Lednických rybníků už budete moci přemýšlet, jestli se za váš výkon dříve odměníte vířivkou, nebo vínem.

Pro koho je kemp vhodný?

Ubytováni budeme přímo v Dolních Věstonicích kousek od břehu Novomlýnské nádrže ve wellness penzionu U Langrů. Tento moderní penzion nám nabízí ideální možnost kombinace krásných běžeckých tras, dobrého moravského vína a zasloužilé relaxace ve wellness centru. Na tréninzích budeme rozděleni do 3 skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné výkonnosti. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je tak vhodný pro úplné začátečníky i zkušené běžce.

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu, večerní besedy a možná si i trochu zazávodíme 🙂 Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí. Podzimní wellness-víno-běh.

Vezměte partnery, manželky nebo kamarády a pojeďte s námi na běžecko- relaxační kemp do oblastí Pálavy a Lednicko-Valtického areálu.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, wellness, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, wellness, večeře, beseda, cimbálovka
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: