V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády ČR, mají účastníci nárok na vrácení celé uhrazené částky,
nebo na bezplatné přehlášení na jiný kemp.

VOLNÁ MÍSTA

30. 9. - 3. 10. 2021 Česká Kanada

30. 9. - 3. 10. 2021 Česká Kanada

Cena od: 4.990 Kč

Kam jedeme?

Přírodní park Česká Kanada se rozléhá mezi městy Dačice a Jindřichův Hradec. Uprostřed této oblasti se nachází známý hrad Landštejn, který stojí 3 km od našeho ubytování. Tato, možná trochu méně známá oblast, nám nabízí neopakovatelný běžecký terén s mnoha skalními útvary, kouzelnými lesními pěšinami, studánkami a potůčky. Do České Kanady se budete rádi vracet.

Kde budeme ubytováni?

Zázemí nám poskytne Cyklocamp, kousek od Starého Města pod Landštejnem. Tento prostor byl vytvořen pro pořádání sportovních událostí. Časté jsou zde, mino cyklo akcí, také biatlonová a právě běžecká soustředění. Okolí je svým prostorem ideální pro nácviky správné techniky běhu a atletická cvičení. K dispozici máme také vnitřní tělocvičnu, pro případ horšího počasí. Cyklocamp se nachází přímo v srdci České Kanady a my tak zvládneme proběhat nejkrásnější místa tohoto přírodního parku. Ubytováni budeme v apartmánech s vlastním sociálním zařízením.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu a došlapu, sportovní výživě a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

Je kemp vhodný také pro rodiny s dětmi, nebo neběhající doprovod?

Určitě ano. Lokalitu jsme vybírali i s ohledem na děti. Kolem ubytování jsou různé možnosti, kde si můžou děti v přírodě hrát i sportovat. Na kempu se bude o děti v době tréninkových fází starat vlastní trenér. Samozřejmě s námi může jet i neběhající doprovod, který si může chodit na procházky, jezdit na kole, nebo prostě jen relaxovat v této krásné oblasti. Často se stává, že pak takový neběhající doprovod odjíždí z kempu jako nadšený začátečník 🙂

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se, jak se správně stravovat i jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme. Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odjezd ráno z Brna, příjezd odpoledne do Postojné, ubytování, podvečerní výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 3. den: snídaně, hlavní tréninková fáze, kompenzační cvičení, večeře, volná zábava
    • 4. den: snídaně, dopolední výběh, oběd (možnost si přiobjednat), odjezd směr Brno, příjezd kolem 20 hod.

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: