JIŽ PROBĚHL

23. - 26.7.2020 Rychlebské hory

23. - 26.7.2020 Rychlebské hory

Cena: 4.350 Kč

Kam jedeme?

Rychlebské hory se nacházejí v Javornickém výběžku, SZ od města Jeseník. Najdeme zde nepřeberné množství úzkých trailových stezek podél česko-polského pohraničí, vedoucí skrz borůvčí a staré lesy, kolem studánek a horských potoků. Nespornou výhodou Rychlebských hor je také stále ještě nízká turistická návštěvnost, díky které si tuto nezapomenutelnou přírodu užijeme o to více.

Pro koho je kemp vhodný?

Ubytováni budeme v horském hotelu přímo v Račím údolí, které se nachází uprostřed Rychlebských hor a je tak ideálním výchozím bodem pro běžecké kempy vhodné pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Pro děti bude vytvořen samostatný program plný sportu a her v okolních lesích i na dětských hřištích v areálu hotelu. Dospělí budou na trénincích rozděleni do 3 skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné výkonnosti. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je tak vhodný pro úplné začátečníky i zkušené běžce.

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu, večerní besedy a možná si i trochu zazávodíme 🙂 Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Prožijte léto aktivně. Vezměte děti, partnery, manželky nebo kamarády a pojeďte s námi běžecky objevit zapomenuté oblasti Rychlebských hor.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: