V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády ČR, mají účastníci nárok na vrácení celé uhrazené částky,
nebo na bezplatné přehlášení na jiný kemp.

JIŽ PROBĚHL

2. - 5. 9. 2021 Český ráj

2. - 5. 9. 2021 Český ráj

Cena: 5.490 Kč

Kam jedeme?

CHKO Český ráj se nachází mezi městy Jíčín a Turnov. Jde o oblast s nepřeberným množstvím skal a skalních měst, hradů, zřícenin a nádherné přírody. Nachází se zde známá místa jako okolí Hrubá a Malá Skála, Prachovské skály, hrad Kost, zřícenina hradu Trosky a mnoho dalších. Tato oblast je turisticky velmi oblíbená, a proto jsme se rozhodli turisty předněhnout uspořádáním kempu koncem března, kdy je už venku krásné jarní počasí, ale Český ráj budeme mít ještě sami pro sebe.

Kde budeme ubytováni?

Zázemí budeme mít v Hotel Trosky, který se nachází přímo pod stejnojmennou zříceninou. Říká se, že Trosky mají pro Český ráj stejný význam, jako Eiffelova věž pro Paříž. Díky ideálnímu umístění hotelu máme všechny atraktivní místa na dosah. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat, i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu a došlapu, sportovní výživě a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

Je kemp vhodný také pro rodiny s dětmi, nebo neběhající doprovod?

Určitě ano. Lokalitu jsme vybírali i s ohledem na děti. Kolem ubytování jsou různé možnosti, kde si můžou děti v přírodě hrát i sportovat. Na kempu se bude o děti v době tréninkových fází starat vlastní trenér. Samozřejmě s námi může jet i neběhající doprovod, který si může chodit na procházky, jezdit na kole, nebo prostě jen relaxovat v této krásné oblasti. Často se stává, že původně neběhající doprovod odjíždí z kempu jako nadšený začátečník 🙂

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, ukázky základů orientačního běhu, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se, jak se správně stravovat i jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme. Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd na hotel, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, beseda, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, vyhodnocení kempu, odjezd domů

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Fotogalerie:

Mapa: