Jizerské hory

Jizerské hory

Cena je: 5.990 Kč

Cena je: 5.990 Kč

Kam jedeme?

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou ideálním místem pro kemp běžeckého lyžování. Mají nejhustší síť běžeckých tratí v ČR o celkové délce 170 km v čele s Jizerskou magistrálou, která je pravidelně udržována a poskytuje tak dostatek tras, které budeme moct využít pro naše obecné výběhy na krásná horská místa i ideální stopu pro trénování techniky běhu na lyžích. Právě díky nekonečným kilometrům běžeckých stop můžeme vybírat lehké trasy pro začátečníky i složitější profily pro pokročilejší běžce. Navíc mají Jizerské hory stabilní sněhové podmínky.

Kde budeme ubytováni?

Kde budeme ubytováni?

Ubytováni budeme na dobové horské chatě Pešákovna, která je umístěna přímo na trase Jizerské magistrály. Celá chata bude sloužit pouze pro účely kempu a díky tomu se budeme moct maximálně soustředit jen na program spojený s tréninkem běžeckého lyžování. Strava bude formou plné penze a bydlet budeme ve 2 – 6 lůžkových pokojích se společnými SZ. Chata má skvělou atmosféru a personál, který se o nás postará.

Pro koho je kemp vhodný?

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro všechny, kteří už stáli alespoň někdy na běžkách :). Od začátečníků, kteří se pohybují „turistickou chůzí“, po pokročilé běžkaře, připravující se na závody. Budeme se rozdělovat na více skupinek a tak budete mít kolem sebe lidi podobné, nebo stejné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je vhodným místem pro ty, kteří si chtějí zlepšit techniku i kondici na běžkách, dozvědět se něco o výživě pro sportovce a mnoho dalších zajímavých informací, týkajících se běžeckého lyžování a sportu obecně.

Na co se ještě můžu těšit?

Na co se ještě můžu těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžkařské trasy, zásady správného rozcvičování před výkonem i protahování po doběhu, video rozbor vašeho běžkařského stylu, správný odraz,  trénování stability a přenášení váhy, technika sjezdů z kopce i výběhů do kopce i to, jak máte správně namazat na různé typy sněhu. V blízkém okolí chaty budeme mít také k dispozici saunu pro rychlejší uvolnění svalů a regeneraci po tréninku.

Cena kempu zahrnuje:

Cena kempu nezahrnuje:

Platební a storno podmínky:

Po odeslání přihlášky vám přijde na email souhrnný přehled vyplněných údajů. Následně vám bude emailem zaslána faktura na celou částku kempu se splatností 5 pracovních dnů. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.

Pokud přihlašovací formulář nepůjde odeslat, prosím napište nam vaše přihlašovací údaje na martin@vseprobeh.cz a my vás rádi dohlásíme.

Vyplňte prosím všechna povinná pole označená "*"

Fotogalerie:

Mapa: