Martin Slezák

Martin Slezák

je zakladatelem vseprobeh.cz, kde se věnuje především organizaci a řízení všeho kolem tohoto projektu. Od dětských let dělal závodně “orienťák”. Běhu se aktivně věnuje i nadále, i když nyní už většinou bez mapy a buzoly.

Zdeněk Slezák

Zdeněk Slezák

byl sportovně odkojen na orientačním běhu. Na krátký čas se stal součástí RunCzech pořadatelského týmu. Dnes je zpět v lesích, nejraději Jizerských hor nebo ve skalách Českého ráje. V rámci našeho týmu se věnuje plánování lokalit pro kempy a přípravě běžeckých tras.

Lukáš Plachý

Lukáš Plachý

je absolventem fakulty sportovních studií MU a atletický trenér 3. třídy. Jeho svěřenci dosahují na republikové úrovni výsledkově těch nejvyšších příček. Mimo jiné je také pořadatelem Slatinského krosu. Ve volných chvílích si rád zahraje curling.

Lucie Filipová

Lucie Filipová

je studentka oboru Regenerace a výživy ve sportu na fakultě Sportovních studií MU.
Je bývalou reprezentantkou v atletice. Její hlavní dominantou je “stýpl” (běh na 3000 m překážek) . Kromě běhu má ráda plavání nebo jógu. Lucka je atletickou trenérkou 3. třídy.

Juraj Makovický

Juraj Makovický

hrál už od svých 5 let fotbal, později i na profesionální úrovni. Na střední škole k tomu přidal i basketbal. Vystudoval magisterský obor Fyzioterapie. K tomu absolvoval kurzy kondičního trenéra, SM systém skoliózy a sportovní SM systém. Posledních 5 let se věnuje atletické, kondiční a fitness přípravě nejrůznějších sportovců.