Zapojte se do unikátního tréninkového programu běžeckých plánů

Zapojte se do unikátního tréninkového programu běžeckých e-kurzů

a získejte mnoho praktických rad, video návodů, individuální tréninkový plán i analýzu běžeckého stylu a došlapu.
Program je určen pro prvních 100 přihlášených. Své místo si zarezervujete vyplněním tohoto krátkého formuláře.
Po naplnění kapacity se uzavře možnost přihlašování.

A jak to celé funguje?

Po odeslání přihlášky vám na e-mail přijdou údaje k platbě. Následně vám zašleme přístup do vašeho uživatelského účtu vč. návodu, jak se úspěšně přihlásit. Zde vyplníte běžecký i osobní dotazník, díky kterému vám budeme moct během týdne sestavit individuální tréninkový plán. Můžete také nahrát video s vaším během, na základě kterého provedeme analýzu běžeckého stylu a došlapu. Tento rozbor v hodnotě 500 Kč od nás získáte ZDARMA.

O vypracovaném tréninkovém plánu vás budeme informovat e-mailem. Pak nám už nic nebrání pustit se společně do práce! Plán bude vždy vypsán na 4 týdny dopředu a bude zohledňovat váš výchozí stav, cíle i časové možnosti. Toto vše budete navíc průběžně konzultovat se svým trenérem a plán případně upravovat dle aktuální situace.

Do plánu budete průběžně zaznamenávat skutečný průběh vašich tréninků i s možností nahrání screenů z trackovacích aplikací, či obrázků k jednotlivým dnům. Vše vám bude zároveň sloužit jako běžecký deník, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit.

Cena e-kurzu je od 490 Kč/měsíčně * (platí pro přihlášení do 31.1. 2021)

Cena při zakoupení plánu na:

Ukázka, jak by mohlo vypadat video vašeho běhu pro analýzu stylu.

Ukázka, jak by mohlo vypadat video vašeho běhu pro analýzu došlapu.

Pokud přihlašovací formulář nepůjde odeslat, prosím napište nám vaše přihlašovací údaje na martin@vseprobeh.cz a my vás rádi dohlásíme.

Vyplňte prosím všechna povinná pole označená "*"

Fotogalerie: